Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 04 16 Marga velykinių pramogų paletė Varniuose

2012 04 16 Marga velykinių pramogų paletė Varniuose

Drauge su pirmuoju pavasariniu lietumi nuaidėjo,nučežėjo Šv.Velykų renginiai Varniuose, palikdami Kristaus Prisikėlimo šviesą, gaivą ir džiaugsmą kiekvieno širdyse ir prisiminimuose.

Tarp daugelio prasmingų ir turiningų šventinių renginių Telšių K. Praniauskaitės bibliotekos Varnių filialo (Vad.-V.Krenciuvienė) patalpose balandžio 2 – 16 dienomis vyko varniškių aktyviausių moterų rankdarbių paroda, kurioje išradingos liaudies menininkės savo geriausius ir subtiliausius darbelius pristatė knygos mylėtojams, jaunimui ir menui bei grožiui neabejingiems miesto žmonėms.

„Pirmasis pavasario žiedas“, - taip pavadintoje parodos ekspozicijoje rikiavosi Elenos Genutienės medžio drožiniai, tarsi gyvi „Angelai“, Elenos Knystautienės megztos sakralinės statulėlės, verbos ir margučiai, Zitos Macienės puošnios velykinių gėlių puokštės, inkrustuoti velykaičiai.

Bene turtingiausia buvo Vandos Knystautienės rankdarbių kraitelė: ant sienų puikavosi kryželiu siuvinėti paveikslai, vazose akį vėrė megztos verbos ,ant stalo siūlėsi paliečiami žaislai, įvairiausios sagės ir margų margiausi margučiai.

Pirmasis pavasario žiedas pražydo,išsiskleidė ir liko atminty...Iki kitų Šv.Velykų.

Stanislovas Genutis

Nuotraukoje: (Iš kairės) – E.Knystautienė, V.Knystautienė, Z.Macienė ir E.Genutienė.