Į Pradžią » ... » 2012 » Mėnesienos kuždesiai rugpjūčio 31

Mėnesienos kuždesiai rugpjūčio 31

menesienos kuzdesiai2Maloniai kviečiame į paskutinius naktinius poezijos skaitymus

Literatūrinių – muzikinių renginių ciklą šiais metais užbaigs aktorė, poezijos skaitovė Virginija Kochanskytė. Vakare dalyvaus dainuojanti žurnalistė iš Niujorko Audronė Simanonytė. Ji pati kuria muziką, rašo tekstus, vertina kiekvieną galimybę susitikti su publika. Stiprus lietuviškas ilgesys Audronę kiekvienais metais pakviečia į Lietuvą atostogauti, kurioje taip gera ir viskas pažįstama.

,,Kai išgirdau ją dainuojant, buvau priblokšta. Jos balsas teka, kaip galinga upė, kuri užburia, o jos balso tembras perduoda giliausias emocijas, gražiausius jausmus. Išgirdęs tą balsą vieną kartą nepamirši" – žavisi aktorė Virginija Kochanskytė.

Vakare dalyvaus mūsų mylimas bardas Romualdas Miškinis.

Kviečiame kartu atsisveikinti su vasara, palydėti paskutinį jos saulėlydį, pasitikti mėnulio pilnatį.

Projekto rengėjai nuoširdžiai dėkoja gausiems vakaro poezijos lankytojams, kurie turiningai ir prasmingai praleido laisvalaikį, per gyvus susitikimus su puikiais žodžio meistrais puoselėjo turtingiausią lietuvių kultūros paveldą savo kalbą. Šio projekto metu Masčio ežero pakrantėje ir Menų inkubatoriuje apsilankė poetai Vladas Braziūnas, Alma Karosaitė, Vytautas Stulpinas, Gvidas Latakas, Regina Katinaitė-Lumpickienė, Ona Jautakė, Danielius Milašauskas, Algirdas Dačkevičius, Vytautas Kaziela, Nacionalinės premijos laureatai Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas ,,Poezijos pavasario" laureatai Eugenijus Ališanka, Vytautas Rubavičius, pučiamųjų instrumentų virtuozas, multiinstrumentalistas bei grupės ,,Saulės broliai" narys Saulius Petreikis, dainuojamosios poezijos atlikėjai Ugnė Uraganais (Kleinauskaitė), Romualdas Miškinis, Dovilė Kudžiūtė.

Poetišką vakaro nuotaiką visų renginių metu kūrė renginio vedėja, kultūros centro režisierė Giedrė Kavaliauskaitė Butkė su grupe ,,Entuziastai" ir nuostabi ežero aplinka.

Iki naujų susitikimų kitais metais.

Projektą rėmė Kultūros rėmimo fondas ir Telšių rajono savivaldybė.

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė