Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 01 04 Bibliotekos Pažangai viešųjų interneto prieigos taškų atidarymai

2010 01 04 Bibliotekos Pažangai viešųjų interneto prieigos taškų atidarymai

Viešo interneto prieigos žemėlapyje Telšių rajono bibliotekos

Telšių rajono bibliotekose– dešimtys naujų kompiuterių ir nemokamo interneto paslauga lankytojams. Viešieji interneto prieiga (VIP) - siekiama kaimo gyventojams suteikti nemokamą prieigą prie interneto, vis tvirtesnes šaknis įleidžia Telšių rajone. Visą gruodžio mėnesį vyko šventiniai VIP atidarymai Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos filialuose. Biržuvėnų, Buožėnų, Eigirdžių, Gedrimų, Kuršų, Pavandenės, Ryškėnų, Tryškių, Vembutų, Viekšnalių, Mitkaičių bibliotekose simbolinę juostelę VIP atidarymo proga perkirpo vietos seniūnijų seniūnai kartu su viešosios bibliotekos direktore V.Černiauskiene. Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė ir kompiuterinio tinklo administratorius Andrius Matiekus išsamiai supažindino su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kartu su Telšių viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Bibliotekos pažangai“ įgyvendinimo galimybėmis Telšių rajone. VIP atidarymuose kaimo bibliotekose dalyvavo vietos bendruomenių, mokyklų, nevyriausybinių organizacijų atstovai. Viekšnalių bibliotekoje apsilankė Telšių rajono vicemeras Vytautas Kleiva, kuris palinkėjo, kad prie kompiuterių netrūktų smalsių žmonių, Tryškių bibliotekoje Telšių savivaldybės direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Gusarovas palinkėjo bibliotekų darbuotojoms kantrybės mokant gyventojus naudotis kompiuteriu, o Vembutų bibliotekoje VIP atidaryme dalyvavusi Telšių savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Danutė Mikienė padovanojo spausdinimo popieriaus paką linkėdama kuo greičiau jį sunaudoti naudingiems tikslams ,,Biblioteka aprūpins dažais, o savivaldybė- popieriumi, tik kad nepritrūktų noro jums dirbti ir tobulėti“.

Vida Urnikienė