Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 04 27 10- oji Nacionalinė bibliotekų savaitė Varniuose.

2010 04 27 10- oji Nacionalinė bibliotekų savaitė Varniuose.

Knyga mano gyvenime

Pagrindinė ir nepakeičiama žmonijos pagalbininkė – knyga. Su didžiausia pagarba ir dėkingumo jausmu apie knygas rašė ir kalbėjo mūsų literatūros klasikai V. Kudirka, Žemaitė, Vaižgantas.

Balandžio 27 d. Varnių kultūros ir jaunimo centre vyko literatūrinė popietė ,, Knyga mano gyvenime‘‘, skirta 10 -ąjai Nacionalinei bibliotekų savaitei pažymėti.

Šventinę popietę skambia daina pradėjo Varnių kultūros ir jaunimo vaikų folklorinis ansamblis ,,Ciruliuks‘‘. (Vadovė R. Servienė).

Biblioteka – antrieji lankytojų namai, atradimų vieta. Čia gali sustoti, nurimti, įsiklausyti į tvyrančią ramybę ir visai netikėtai pajausti, koks jau turtingas ir nuostabus yra Tavo gyvenimas. Taip kalbėjo bibliotekos darbuotojos.

Mokytoja L. Jokubauskienė dalijosi mintimis apie pirmąją lietuvišką knygą, knygnešių kelią per Lietuvą, kokią reikšmę ir palaimą suteikia perskaityta knyga.

Kas biblioteka be lankytojų, be jų pagalbos rengiant renginius ir aktyvų dalyvavimą jos veikloje. Ta proga Telšių Karolinos Praniauskaitės Viešosios bibliotekos padėkos raštai įteikti A. J. Purtokui, J.Gumuliauskienei, I. Nevidonskienei, D. Šeržantienei, L. Jokubauskienei, E. Gedminienei, D. Skrodenienei, S. Verikienei, Varnių kultūros ir jaunimo centro darbuotojams bei Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos bendruomenei.

Skaitytojams, kurie perskaitė daugiausia knygų, dovanotos knygos ir tulpių žiedai.

Malonu, kad renginyje dalyvavo Kaunatavos bei Rainių filialų bibliotekininkės Vilija ir Regina.

Varnių Senolių bendruomenės pirmininkė K. D. Šarpnickienė bibliotekai padovanojo leidinį ,, Skrydis per Atlantą‘‘. Šiam leidiniui medžiagą surinko pati K. D. Šarpnickienė.

Biblioteka ir jos lobynas yra pasaulio išmintis. Atviros durys kiekvienam. Įženki, kvietė darbuotojos Vida ir Elena.

Skambiais akordais renginį užbaigė muzikos mokyklos auklėtinių pasirodymas.

Zita Macienė