Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 04 23 Šventė Luokėje - 10-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

2010 04 23 Šventė Luokėje - 10-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

Nacionalinę bibliotekų savaitę „Biblioteka yra Tavo“ Luokės bendruomenė pažymėjo gražiu renginiu. Pirmiausia, sukvietėme bendruomenės narių ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą, kuriame išsirinkome naują valdžią, palikdami seną pirmininką. Šventę puošė ir koncertavo etnografinis ansamblis „Šatrija“, daug gražių ir šiltų linkėjimų nepagailėjo mūsų mylimas klebonas V.Palionis. Dėka laikraščio „Šeimininkė“ 20-mečiui skirtos akcijos – „Susitikimų turas su skaitytojais“, sulaukėme garbių viešnių: „Šeimininkės“ redaktorės Danutės Junevičienės ir garsios aktorės Doloresos Kazragytės, kurios įtaigus ir pamokantis žodis dar tebeplevena tarp mūsų. Savaitraščio svečiai bibliotekai paliko keletą komplektų archyvinių „Šeimininkės“ laikraščio priedų, o bendruomenė bibliotekai nupirko įdomių, jų redakcijos išleistų knygelių. Akį viliojo V.Lukošiūtės karpinių paroda.

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka Luokės filialo vyr.bibliotekininkė M.Beleckienė