Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 05 31 Kaunatavos ir Buožėnų bibliotekose spektaklis mažiausiems skaitytojams

Kaunatavos ir Buožėnų bibliotekų mažieji skaitytojai nuotaikingai pasitiko vasarą, nes paskutinę pavasario dieną juos aplankė Kražių M. K. Sarabiejaus kultūros centro vaikų tearto grupė (režisierė Jūratė Sankauskienė). Jie parodė nuotaikingą spektakliuką pagal Ilonos Bumblauskienės knygutę „Katino pyragas“. Jaunosios aktorės labai smagiai, su dainelėmis, parodė kaip reikia išmintingai spręsti problemas ir gyventi draugiškai, į spektakliuką įtraukdamos ir visus žiūrovus. Smagu dar ir tai, kad kartu atvykusi knygutės autorė, (ji ir mažiesiems skaitytojams gerai pažystamo žurnaliuko vaikams „Nykštukas“ redaktorė) parodė naujausius „Nykštuko“ numerius, paskaitė negirdėtas mįsles, nesusikalbėjimus, bei linksmus pasišnekėjimus. Dar ji parodė ir naujausią, skirtą patiems mažiausiems, kurie dar nemoka skaityti, žurnaliuką be žodžių- „Kutis“. Kaunatavos skaitytojai I. Bumblauskienei padovanojo, pagal jos vaikams sukurtus haiku pačių nupieštas iliustracijas, slaptai tikėdamiesi, kad gal jie padės išleisti jai naują knygelę vaikams, prie kurios ir jie bus prisidėję...

Tiek Kaunatavos bibliotekoje, tiek Buožėnų kultūros namuose susirinkę vaikai sutiko, kad smagu šitaip pradėti vasaros atostogas ir pasitikti Vaikų gynimo dieną.