Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 05 31 Tarptautinė konferencija - Poznan (Lenkija) 2010 m. gegužės mėn.

2010 05 31 Tarptautinė konferencija - Poznan (Lenkija) 2010 m. gegužės mėn.

2010 m. gegužės 21 -26 d. įvyko ketvirtasis projekto partnerių susitikimas. Šįkart projekto „Europos bibliotekos kaip besimokančių suaugusiųjų švietimo centrai“ aptarimas buvo Lenkijoje, Poznan mieste. Parama tarptautinės konferencijos suteikta iš Švietimo mainų paramos fondo pagal ES Grundtvig Mokymosi partnerystės programą.
Konferencijos metu išklausyti projekto partnerių iš Švedijos (Umea), Italijos (Amalfi, Livorno), Lenkijos (Poznan) veiklos pristatymai. Šalia Poznanės institucijų pristatymo aptarti projekto įgyvendinimo pasiekimai, problemos bei realizavimo perspektyvos, akcentuojant sukurtų mokymo programų svarbą, siekiant užtikrinti projekto metu kuriamų priemonių prieinamumą atokiausiose rajonų vietovėse. Diskusijų tarp projekto dalybių metu išryškėjo kiekvienos šalies atstovų planai bei įnašas, keliant suaugusiųjų švietimo lygį. Aplankytos Poznan viešoji biblioteka bei jos keli iš 200 filialų. Užmegzti glaudūs profesiniai ir asmeniniai ryšiai.
Delegacijoje iš Lietuvos dalyvavo: Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė, direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė, kompiuterinio tinklo administratorius Andrius Matiekus, bibliotekos darbuotojas Vitalis Vaičiulis bei Europos informacijos centro vadovė Auksė Valackonienė.

Daugiau foto iš konferencijos galite rasti čia: Foto reportažas