Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 08 02 Kaunatavos bibliotekoje surengta Žolinės šventė

2010 08 02 Kaunatavos bibliotekoje surengta Žolinės šventė

Tampa tradicija Kaunatavos kaimo bibliotekoje pažymėti Žolinės šventę, pasidalyti per vasarą surinktais žolynais, receptais, paskanauti savo užaugintomis uogomis ir vaisias, tad kai rugpjūčio viduryje suskumbame ruoštis pačiai spalvingiausiai šventei ir pajuntame tą nenumaldomą rudens artėjimą, sukviečiame klubo „Marijonos“ moteris pasidalyti vasaros įspūdžiais, kartu surinkti Žolinių puokštę. Akimirka visur pakvipo aromatiniais augalais, tad gal šių metų bendra puokštė ir netapo pati spalvingiausia, bet pati kvapniausia tai tikrai. Iškilmingai atidariusios naujai įkurtą poilsio kambarį, dalijomės naujausiomis konservavimo paslaptimis, skanavome žolynų arbata, traukėme linkėjimų „puokštės“ siurprizus ir su nekantrumu skaitėme naujųjų draugų iš Mažeikių rajono atsiustą laišką, kurie mus susirado per „Kaimo laikraštį“ ir pasiūlė bendrauti, keistis parodomis. Tad kitą met Žolinės šventę, manome, nebeteks švęsti vieniems.
Pabuvus kartu ir tas artėjančio rudens liūdesys išsisklaidė, smagiai popietei pasibaigus išsiskirstėme pasisėmusios naujų idėjų tolimesnei veiklai ir naujiems susitikimams.