Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 12 30 Kiškių pasisvečiavimas bibliotekininkų Naujametinėje šventėje.

2010 12 30 Kiškių pasisvečiavimas bibliotekininkų Naujametinėje šventėje.

Kiškių pasisvečiavimas bibliotekininkų Naujametinėje šventėje

Norisi, kad kiti metai būtų kitokie, geresni.... Sako, praėję metai buvo nemokamų atostogų ir krizės metai. O kokie bus 2011 metai? Kiekvieni metai gali atnešti įvairiausių staigmenų, be abejo norisi, kad jos būtų džiugios. 2010 metai buvo turtingi bibliotekininkams įvairiais renginiais, mokymais. Mokėsi patys, mokė kitus, o metų pabaigoje nutarė pasikviesti ir kiškius į mokymus. Susirinko į šventę daug kiškių, kurie vienas kitam dovanojo šypsenas, atvyko ir Kalėdų Seneliai, kurie pradžiugina bibliotekininkus daiktiškomis dovanėlėmis, blaškėsi čigonės su raudonomis suknelėmis, stengėsi jos įteigti geresnio gyvenimo viltį, o užklydę jūreiviai pašoko ir dainą sudainavo, kiškiai eiles deklamavo, metų nominacijas įteikinėjo.

Daug dovanų ir šypsenų. Galgi ir žmonės taps geresni, bus daugiau meilės, taip pranašavo Kaunatavo kiškutės ,,Laimės šulinys“, tai bylojo ir zodiako ženklų prognozės, su kuriomis supažindino kiškutė iš Buožėnų. Kiškiai pranašavo, kad 2011-ieji turėtų būti laimingi metai, nes tai - Baltojo Kiškio (Katės) metai. Be to 2011-uosius globos meilės planeta Venera, todėl šiais metais bibliotekininkams bus aktualu grožis, žemiška meilė, švelnumas, vertybės.
Tad „Pastuksenk į sausą medį!”, miela bibliotekininke, ir 2011 metais sėkmė garantuota!

Katės Vidos palinkėjimai