Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 03 22 "Protų kovų" paskutiniame etape Žarėnų bibliotekoje laimėtas saldus prizas.

Bibliografinė- informacinė valandėlė Žarėnų bibliotekoje.

Bibliotekoje lankėsi Žarėnų "Minijos" vidurinės mokyklos 4 klasės mokiniai ir mokytoja Birutė Meškauskienė. Buvo pravesta informacine pamokėlė ir ekskursija po biblioteką. Vyko garsiniai vaikiškų knygelių skaitymai, pokalbiai apie knygą ir biblioteką. Vaikai buvo supažindinti, kaip reikia atsargiai elgtis internete. Aptarėme projekto "Bibliotekos pažangai" TV laidą - akciją "Gustavo žygis per Lietuvą". Pasidžiaugėme "Protų kovų" paskutiniame etape Žarėnų komandos "Smalsutis" laimėjimu. Komanda iškovojo 9- ąją vietą ir laimėjo saldų prizą. Komandos šūkis buvo "Mes jėga". Bibliotekos lankytojai vaikai laukia naujų viktorinų.

Danutė Statkienė
Žarėnų filialo vyr bibliotekininkė