Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 08 26 Kompiuterinio raštingumo mokymai Varnių miesto bibliotekoje

2011 08 26 Kompiuterinio raštingumo mokymai Varnių miesto bibliotekoje

Varnių miesto bibliotekoje rugpjūčio mėnesį vyko kompiuterinio raštingumo mokymai. Juos baigė 10 įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonių. Vieniems tai buvo pirma pažintis su kompiuteriu ir jo galimybėmis, kitiems turimų žinių pakartojimas ir naujų įgijimas.
Pažintį su pele, buvusi mokytoja, dabar jau pensininkė, mokymų dalyvė Gendvika Čiužienė prilygino pirmoko, atėjusio iš kaimo vienkiemio pieštuko valdymui – iš pradžių raidelės kreivos, nelygios. Taip ir su pele – neklauso nors tu ką.
Mokymų dalyviai išmoko rašyti, daryti lenteles, kurti ir rašyti laiškus, bendrauti su giminaičiais ir draugais skype pagalba, naudotis internetu, susirasti norimą informaciją.

vyr bibliotekininkė Zita Macienė