2011 02 23 Viešųjų bibliotekų darbas įvertintas apdovanojimu

Gerbiami bibliotekininkai,

Norime pasidžiaugti, jog vasario 23 d., trečiadienį, Lietuvos Respublikos Seime vykusios judėjimo „Aš Lietuvai“ konferencijos „e.Demokratija: įvesti“ metu, projektas „Bibliotekos pažangai“ nugalėjo nominacijoje „e.Pasiekimas: Populiarinimas ir vartojimo augimas“. Džiaugiamės, kad viešųjų bibliotekų ir projekto „Bibliotekos pažangai“ bendras darbas nelieka nepastebėtas. Be JŪSŲ paramos ir įsitraukimo į projekto veiklas, nebūtų ir šio apdovanojimo. Projekto „Bibliotekos pažangai“ įgyvendinimo grupės nariai dėkoja Jums už jūsų sunkų triūsą.

Taip pat, toje pačioje kategorijoje buvo nominuotas ir socialinis interneto tinklas Facebook – už tai, kad į vieną tinklą sujungė pusę Lietuvos interneto vartotojų, ir elektroninę kartų atskirtį mažinantis projektas „Langas į ateitį“. Iš viso, konferencijos metu „e.Demokratija: įvesti“ buvo apdovanoti laimėtojai penkiose kategorijose:
-„e.Pasiekimas: Didžiausia pridėtinė vertė“
- „e.Pasiekimas: Geriausia komanda“
- „e.Pasiekimas: Geriausia pilietinė iniciatyva“
-„e.Pasiekimas: Populiarinimas ir vartojimo augimas“
-„e.Pasiekimas: Nacionalinė strateginė inovacija“

Projekto „Bibliotekos pažangai“ įgyvendinimo grupės nariai