Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 05 01 Balandžio mėnesio parodos - Varnių miesto bibliotekoje.

2011 05 01 Balandžio mėnesio parodos - Varnių miesto bibliotekoje.

Varnių miesto biblioteka, balandžio mėnesį, buvo turtinga įvairiomis parodomis.

Visą mėnesį svečiavosi Varnių Motiejaus gimnazijos mokinio A.Šakinio paroda ,, Žmogus. Gamta. Visata‘‘.
Nuo balandžio 12 dienos, kolegės kaunataviškės Vilijos Jocienės dėka, pradėjo veikti paroda ,, Kavos puodelis‘‘.
Tai- jungtinis kūrybinis projektas, kurio idėja – Ventos gimnazijos moksleivių ( vadovė, dailės mokytoja Zita Staškienė).
Savo darbeliais su puodeliais prie šio projekto prisijungė ir Kaunatavos pagrindinės mokyklos moksleiviai( vadovė, dailės mokytoja Regina Rezgienė).

Bibliotekos lankytojai džiaugėsi, stebėjosi puodelių autorių išradingumu. Daugelis užsiminė, kad su malonumu iš jų pasivaišintų kava ar arbata. Kiekvienas puodelis savitas, spalvingas, įspūdingas, atrodo, kad turi net savo istoriją.
Na, o trečioji puokščių ir margučių paroda ,, Kad Velykos švytėtų spalvomis'.
Velykos – gražiausia pavasario šventė. Svarbiausias Velykų atributas – kiaušinis. Šioje parodoje su išmargintais margučiais, pavasarinėmis puokštėmis dalyvavo: Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija , VšĮ Telšių regioninis profesinis mokymo centras, E. ir V. Knystautienės, J. Praspaliauskas.
Bibliotekos darbuotojos dėkingos darbelių autoriams ir parodų organizatoriams.