Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 05 03 Varnių bibliotekoje popietė "Skaityk bibliotekoje'

2011 05 03 Varnių bibliotekoje popietė "Skaityk bibliotekoje'

Vaiko pasaulis knygose

Į rytmetį "Vaiko pasaulis knygose", kuris vyko Varnių miesto bibliotekoje buvo pakviesti Varnių l/d "Raudonkepuraitė" vaikučiai ir jų auklėtoja B. Kačinauskienė, auklytė V. Klimienė.
Bibliotekininkė V. Krenciuvienė supažindino su knygų lobiais. Reginyje nestigo linksmų akimirkų. Vaikų kambaryje buvo parengta knygelių paroda. Stalą nuklojo spalvingos storalapės, įvairių formų , su erdvinėmis iliustrocijomis, su žaisliukais knygelės.
Susipažinę ir įsidrasinę vaikai jas sklaidė, domėjosi. Kartu su auklėtoja B. Kačinauskiene vaikai parodė žaidimą "Mūsų piršteliai" ir atliko mankštą "Kūno dalys". "Kūno dalys" buvo išreikštos įvairiais judesiais ir žodžiais.
Bibliotekos darbuotojoms daug džiaugsmo suteikė vaikų deklamuoti eilėraštukai apie mamytes.
Vaikučiai turėjo progos iš arčiau susipažinti, kaip naudotis kompiuteriu.
Vaikai augs, o mūsų , suaugusiųjų tikslas, kad jaunieji skaitytojai pajustų, jog biblioteka, be savo naujų technologijų, dar gali būti smagi, malonaus ir nuoširdaus bendravimo vieta.