Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Media

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 05 02 skaitmeninio turinio kūrimo mokymams atrinkta Telšių komanda.

2011 05 02 skaitmeninio turinio kūrimo mokymams atrinkta Telšių komanda.

bp_400pix.jpg

Skaitmeninis bendruomenės pasakojimas

Atrinktos bendruomenių ir bibliotekų komandos skaitmeninio turinio kūrimo mokymams ir konsultacijoms. Malonu, kad atrinkta ir Telšių komanda. Iš 149 komandų paraiškų buvo atrinkta 40 komandų, kurioms bus suteikta įranga ir konsultacijos jų skaitmeninio pasakojimo įgyvendinimui. Mokymai vyks nuo 2011 m. gegužės 1 iki spalio 15 dienos su komandomis suderintu laiku.

Vida Urnikienė
Direktorės pavaduotoja

Skaitmeninio turinio kūrimo mokymams ir konsultacijoms atrinktų 40 komandų sąrašas:

1. Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kumečių filialas
2. Birštono viešoji biblioteka
3. Elektrėnų savivaldybė viešosios bibliotekos Abromiškių filialas
4. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Eržvilko filialas
5. Kaišiadorių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
6. Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Darsūniškio biblioteka
7. Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos Aušros padalinys
8. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka
9. Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka
10. Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Adomynės padalinys
11. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Metelių padalinys
12. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šeštokų padalinys
13. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veisiejų padalinys
14. Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Dapkūniškių filialas
15. Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
16. Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialas Smėlynės biblioteka
17. Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Miežiškių filialas
18. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Joniškėlio miesto biblioteka
19. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Jurgėnų kaimo biblioteka
20. Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
21. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šaukoto biblioteka
22. Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka
23. Skuodo savivaldybės viešoji biblioteka Mosėdžio filialas
24. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas
25. Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
26. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bijotų kaimo filialas
27. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kvėdarnos kaimo biblioteka
28. Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialas
29. Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filialas
30. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas
31. Tauragės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kęsčių kaimo filialas
32. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
33. Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Lentvario filialas
34. Ukmergės rajono Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Taujėnų filialas
35. Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Dainavos filialas
36. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Tauragnų biblioteka
37. Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gudžių filialas
38. Visagino viešoji biblioteka
39. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Antalieptės padalinys
40. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Antazavės padalinys

Projekto "Bibliotekos pažangai" įgyvendinimo grupė

 

 
Savanoris bibliotekoje