Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 06 01 Tarptautinė vaikų gynimo diena Nevarėnuose

2011 06 01 Tarptautinė vaikų gynimo diena Nevarėnuose

Nevarėnuose birželio 1 dieną prie kultūros centro vyko "Tarptautinė vaikų gynimo diena", žemaitiškai - "Vaku keravojimo ratavoji deina". Taip žemaičių tarme prisistatė atvykę į šventę iš Gadunavo bibliotekininkė Gražina Narmontienė su 7 moksleiviais.
Vaikai šventės metu šoko su balionais, kuriuos dovanojo kultūros centras, dalyvavo virvės traukimo, didelių balionų ridenimo, estafetėse. Spalvotomis kreidelėmis piešė tema "Taika", spėliojo mįsles. Nevarėniškiai vaikai padeklamovo eilėraštį "Vaikstė" Neringos Stankevičiūtės, gadunaviškiai vaikai deklamavo žemaitiškus humoristinius eilėraščius.
Geriausi vaikai buvo apdovanoti ‚ "Bibliotekos pažangos prizais" ir saldžiais prizais nuo kultūros centro, bibliotekos.
Šventę vedė kultūros centras, biblioteka. Visi buvo linksmi ir patenkinti švente.
Vyr.bibliotekininkė Vita Ylakienė
Nevarėnų biblioteka filialas