Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 06 20 Kompiuterinio raštingumo mokymai Varnių miesto bibliotekoje

2011 06 20 Kompiuterinio raštingumo mokymai Varnių miesto bibliotekoje

Varnių miesto biblioteka gyventojų mokymus ,,e. pilietis ‘‘organizavo kovo, balandžio mėn. Na, o birželio mėn. prisijungė prie Kauno technologijos universiteto vykdomo projekto ,, Kompiuterinis raštingumas bendruomenėms -geresnės gyvenimo kokybės garantas‘‘. Projekto tikslas – mokyti gyventojus kompiuterinio raštingumo įgūdžių, kuriuos kompiuterinio raštingumo kursuose dalyvavę gyventojai galėtų taikyti savo darbe, kasdieninėje veikloje bei tenkinant savo poreikius, pvz: el. pašto adreso susikūrimas, el. laiškais susirašinėjimas, bendravimas internete.....

Šie mokymai skirti visai nedirbusiems kompiuteriu bei turintiems minimalias kompiuterinio raštingumo žinias kaimo žmonėms nuo 45 metų. Juose gali dalyvauti ir pažengusieji, norintys atnaujinti žinias. Programa suderinta su E – Citizen (kompiuterinis raštingumas piliečiams) mokymo programa bei papildyta išplėstine e. paslaugų dalimi.

Varnių miesto bibliotekoje e. pilietis baigė 20 gyventojų, o pradinį kompiuterinį raštingumą – 10 .

Bibliotekoje vykstantys kompiuterinio raštingumo mokymai ne tik padeda nepaklysti klaidžiuose informacinių technologijų lobynuose, bet tampriai susieja žmogų bei biblioteką, įgyvendina dabartinės visuomenės poreikius.

Kompiuteris atveria lankytojams naujų galimybių – nuo laiškų rašymo iki mokesčių mokėjimo internetu, nekalbant jau apie kitos reikalingos informacijos paiešką ar tiesiog pramogą.

Zita Macienė