Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 09 15 Lankytojus kviečia paroda.

2011 09 15 Lankytojus kviečia paroda.

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojama Telšių dailės mokyklos vasaros plenero darbų paroda.

Biblioteka pasipuošė piešiniais, kurie primins praėjusią vasarą. Telšių dailės mokykla eksponuoja vasaros praktikos darbus. Po visą miestą pasklidęs gausus vaikų būrys, tapė ir piešė gražiausius mūsų miesto kampelius, ežero pakrantę. Vyresnieji analizavo sudėtingesnius panoraminius peizažus, Katedrą, o mažieji studijavo smilgų, gėlių ir vabalų gyvenimą. Darbai atlikti įvairiomis technikomis; pieštuku, tušu, vaškinėmis kreidelėmis, tapyti akvarele, guašu.

Moksleiviai eksponuoja ir keramikos darbus, kuriuos lipdybos meno moko mokytoja Nijolė Antušaitė.

Keramikos darbai labai originalūs. Laisva tema jauniesiems kūrėjams diktuoja įvairias raiškos formas ir priemones, nuotaikas ir spalvų gamas. Į šią – suskrido paukščiai, sušuoliavo žvėreliai, suėjo pasakų herojai. Vaikai lipdė savo rankutes ir pirštines, o po to jas dekoravo. Parodoje ir vaikų nulipdytos atverstos knygos su įrašytu posakiu, reljefinės kompozicijos, žmonių figūros-skulptūrėlės. Visą rudenį bibliotekos lankytojus savo spalvomis, idėjomis, vaikišku nuoširdumu džiugins moksleivių darbai. Piešiniai eksponuojami knygų lentynose bei ant bibliotekos sienų, lange, tad paroda maloniai laukia lankytojų iki pat spalio pabaigos .

Jei susidomėjote ir norite tai išvysti, užsukite į vaikų literatūros skyrių.

Kviečiame apsilankyti.

Rūta Savickienė