Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 12 28 Jaukios žiemos šventės Gadūnave

2011 12 28 Jaukios žiemos šventės Gadūnave

Kasmet artėjančios žiemos šventės pakylėja mus nuo kasdienių darbų ir rūpesčių ir sukviečia susiburti į bendrą būrį. Ir šiemet į biblioteką susirinkęs Gadūnavo bendruomenės aktyvas, pritarė pasiūlymui miestelio centre puošti žaliaskarę, kad mažieji gadūnaviškiai, lydimi tėvelių, senelių, pakvietę ir kaimynus, pėstute galėtų ateiti į susitikimą su Kalėdų seneliu ir įžiebtų šventinę eglutę.

Kalėdų senelis kartu su nykštuku atvyko nešdami pilną maišą dovanų. Prie eglutės į ratelį visus kvietė Visvaldo akordeonu grojamos melodijos. Kalėdų senelis su nykštuku mažuosius pradžiugino saldainiais, o suaugusiuosius pakvietė į pasibuvimą prie arbatos puodelio. Pasidžiaugėme praėjusių metų pasiekimais, išsakėme linkėjimus ir lūkesčius ateinantiems metams. Būdami kartu, sušildėme kasdienybę, padovanojome vienas kitam savo rankų ir širdies šilumą,

Eglutės įžiebimo šventę padėjo surengti seniūnijos socialinio darbo organizatorės.

Bibliotekininkė G.Narmontienė