Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2007 05 26 Poezijos pavasaris

2007 05 26 Poezijos pavasaris

2007 05 26

Vienas gražiausių pavasarinių renginių- poezijos pavasaris.

Gegužės 26 d. kviečiame visus rašančius poeziją, ja besidominčiuosius, jai neabejingus į „Poezijos pavasario- 2007“ renginius:

12 val. - Žemaičių poetės Karolinos Praniauskaitės gimtinėje (buvusiame Padurbinio dvarelyje, dabar Kalnėnų km.)

15 val. - Viešvienuose (Telšių kultūros centro Viešvienų filiale)

18 val. - Telšiuose (Žemaitės dramos teatre)

Renginiuose dalyvaus poetai: Paulina Žemgulytė, Alius Balbierius, Vytautas Dekšnys, Ostap Slyvynski (Ukraina), Gintautas Iešmantas, Jolanta Sereikaitė, Meilė Kudarauskaitė, Vytautas Kaziela.

Niekam neprailgusius poezijos skaitymus paįvairins nuotaikingi muzikiniai intarpai, kuriuos atliks Klaipėdos kamerinio orkestro artistas (I smuikas) Juozas Staniulis bei Žemaitės dramos teatro jaunimo studija „Savi“.

Tolimesnė draugystė su poetais vyks Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje.

Laukiame Jūsų visuose renginiuose. Tai puiki galimybė pabendrauti su įdomiais žmonėmis, nes „poetas žino viską“.