Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2008 05 09 Europos diena

2008 05 09 Europos diena Kaunatavoj

būryje   Europos diena

K. Praniauskaitės VB Kaunatvos filiale tampa tradicija

K. Praniauskaitės VB Kaunatvos filiale tampa tradicija pažymėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą datą. Kaip ir kasmet prie Kaunatavos pagr. mokyklos pasodintas jau ketvirtas medelis Europos alėjoje. Eglutę, kurią padovanojo Kaunatavos sodininkai V. ir R. Gailiai sodino moksleiviai, nes jiems auginti ir džiaugtis žaluojančia alėja. Šiemet Europos dieną moksleiviai pažymėjo ir įvairiomis rungtynėmis, išbandė savo žinias viktorinoje, žaidimuose. Šventės metu juos apdovanojo ir pasveikino nuolatinė pagalbininkė ir Europos dienai skirtų renginių partnerė Europe Direct Telšiuose vadovė Aukė Valackonienė. O liūdėti neleido, į ratelius ir žemaitiškus žaidimus žaisti kvietė Luokės kultūros centro netradicinė kapela. Malonu jausti europietiškėjantį, tampantį šuolaikiškesniu gimtąjį kaimą ir kartu tuo pasidžiaugti.

Vilija Jocienė