Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2009 12 04 Bibliotekinikės dalyvavo regioninėje konferencijoje Šiauliuose

2009 12 04 Bibliotekinikės dalyvavo regioninėje konferencijoje Šiauliuose

2009 12 03 Kelios Bibliotekos atstovės dalyvavo Klaipėdos, Telšių ir Šiaulių Europe Direct (Europos informacijos centrų) organizuotoje konferencijoje „Kūrybiškumas ir naujovės‘.

Įdomiausias ir išsamiausias pranešimas buvo VU profesoriaus Dobilo Kirvelio „Demokratinės visuomenės raida- kūrybinės visuomenės link", pabrėžęs Lietuvos talentų ugdymo svarbą. Nustebino Šiaulių universiteto platūs užmojai ir galimos perspektyvos, kurias pranešime „Šiaulių universiteto inovaciniai projektai" pristatė doc. dr. Teodoras Tamošiūnas. Kūrybiškumą su siaubo elementais pademonstravo režisierius ir aktorius iš Klaipėdos Benas Šarka. Viso išklausėme 9 pranešimus. Renginio pabaigoje apdovanoti Šiaurės vakarų Lietuvos jaunimo konkurso „Idėjos smigis" nugalėtojai, tarp kurių - Kaunatavos bibliotekininkė Vilija Jocienė. Jaunieji kaunataviškiai - nuolatiniai Europe Direct konkursų dalyviai.
         Julita Švėgždavičienė