Į Pradžią » ... » 2013 » Skaitymo popietė Nevarėnų bibliotekoje

Skaitymo popietė Nevarėnų bibliotekoje

Nevarėnų bibliotekoje š. m. sausio 23 dieną vyko mokinių skaitymo popietė, kuri prasidėjo nuo supažindinimo su paroda skirta V.Mykolaičio Putino 120-osioms metinėms. Jaunoji skaitovė padeklamavo eilėraštį iš ciklo „Mano mėnesiai". Skaitytojai susipažino su paskelbtu Knygų iššūkiu 2013 m.. (paskelbta svetainėje www.100knygu.lt/isukis). Po to mokiniai skaitė iš bibliotekoje pasirinktų knygų po lapą teksto. Tai buvo daugiausiai nuotykių literatūra, kuria visi su įdomumu klausėsi. Po kiekvieno skaitymo vyko diskusijos. Nutarta buvo, kad įdomiausios knygos tai - Fridrich „Garis ir dainuojantis drugelis", F. H. Burnet „Mažasis Lordas Fontlerojus", A. Lindgren Rasmusas klajūnas", kurias moksleiviai ir išsinešė į namus pabaigti perskaityti. Popietės valandėlė praėjo linksmai, skaitytojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Vyr.bibliotekininkė Vita Ylakienė.