Į Pradžią » ... » 2013 » Netradicinė paroda Vaikų literatūros skyriuje

Netradicinė paroda Vaikų literatūros skyriuje

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojami Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ vyr. auklėtojų Genutės Kučinskienės ir Dalios Kušeliauskienės darbų paroda. Paroda neįprasta tuo, kad G. Kučinskienė pristato eiles vaikams, o D. Kušeliauskienė sukūrė karpinius eilėraščiams.

Dalia mėgsta įvairius rankdarbius, labai patinka karpiniai. Karpinių tematika skirtinga, karpiniuose galima pažint pasakų herojus, metų laikų vaizdelius, gamtos motyvus. Karpiniai atitinka kiekvieno eilėraščio tematika.

Eiles sukūrė Genutė Kučinskienė. Genutė daug metų dirba su vaikais, todėl ir kūryba skirta vaikams. Tai smagūs, žaismingi, skambūs eilėraštukai.

Abiem bendra yra tai, jog abi svajoja ir savo svajones įkūnija mene. Kurdamos jos išlieja savo jausmus, nuotaiką ir mintis taip nuspalvindamos kasdienybę.

Rūta Savickienė