Į Pradžią » ... » 2013 » Anglų kalbos mokymasis bibliotekoje

Anglų kalbos mokymasis bibliotekoje

Šiuolaikiškas anglų kalbos mokymasis Jūsų bibliotekoje

Kviečiame mokytis anglų kalbos mūsų bibliotekoje! „Užsienio kalbų mokymo centras“, bendradarbiaudamas su Lietuvos bibliotekininkų draugija, pristato šiuolaikišką anglų kalbos mokymo programą „Kalbis“.

“Kalbio” anglų kalbos kursai skirti tiems, kurie:

• Ieško kokybiško anglų kalbos mokymo už prieinamą kainą;
  • Nori mokytis savo tempu ir pasirinktu laiku;
  • Neturi galimybės dažnai vykti į kursus;
  • Svajoja pagaliau prabilti angliškai!

„Kalbio“ mokymo programa tinka tiek pradedantiesiems, tiek norintiems gilinti anglų kalbos įgūdžius. Mokymo dalyviai turi turėti bent minimalias darbo kompiuteriu žinias. Kompiuteriu ir internetu, esant poreikiui, galėsite naudotis bibliotekoje. Mokymui naudojama kokybiška ir interaktyvi Kembridžo universiteto leidyklos paruošta mokymo medžiaga.

Mokymo programą sudaro:

1. kalbos žinių patikrinimas ir tinkamo lygio mokymo medžiagos parinkimas;
  2. asmeninis prisijungimas prie anglų kalbos mokymosi sistemos internete;
  3. mokytojo teikiamos konsultacijos, Jūsų progreso stebėjimas ir rašto darbų taisymas;
  4. „Kalbio klubo“ susitikimai, skirti šnekamosios kalbos įgūdžiams lavinti. Klubą veda profesionalus dėstytojas.

Prisijungti prie “Kalbio” mokymų galima bet kada metų eigoje. Mokymo programos kaina -  237 Lt už 3 mėnesius.

Daugiau informacijos ir registracija:  interneto puslapyje www.kalbis.lt, el.paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , telefonu 8-37 208 969, 8-674 84112 arba bibliotekoje.