Į Pradžią » ... » 2013 » Darželinukų viešnagė bibliotekoje

Darželinukų viešnagė bibliotekoje

Vaikų literatūros skyriuje apsilankė Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos „Vyturėlių“ grupės vaikai su auklėtojomis. Daugumai darželio vaikų tai buvo pirmoji kelionė į vaikų biblioteką. Bibliotekininkės pakvietė vaikus pasisvečiuoti, aprodė savo „knygų valdas", papasakojo kaip reikia elgtis su knygomis, kaip jas gerbti ir saugoti. Vaikai apžiūrėjo parodėles bibliotekoje, vartė knygeles, dalijosi įspūdžiais kas ką skaito namuose. Vaikus nustebino gražių, spalvingų, įdomių ir dar neskaitytų knygų gausa. Žingeidžios vaikų akys bėgiojo knygų viršeliais, o pirštukai sklaidė patikusių knygų puslapius. Bibliotekos darbuotojos maloniai kvietė čia apsilankyti su tėveliais, tapti bibliotekos skaitytojais ir išsirinkti knygučių. Visi linksmi ir kupini įspūdžių, atsisveikinę ir pažadėję vėl apsilankyti, išgužėjo į darželį.

Rūta Savickienė