Į Pradžią » ... » 2013 » Paroda "Palėpės ir erdvės"

Paroda "Palėpės ir erdvės"

Laimos Bagdonienės nuotraukų paroda, 2013

Rugsėjo 2 d. bibliotekos fojė (Turgaus a. 7) atidaryta personalinė Laimos Bagdonienės fotonuotraukų paroda pavadinimu „Palėpės ir erdvės". 17 spalvotų fotonuotraukų ne tik papuošė šią erdvę. Stabteli dėl netikėtų objektų-daiktų, kurie dėl įvairių priežasčių baigė vieną gyvenimą. Palėpėse apšviesti siaurų saulės spindulių pluoštelių jie atgyja, sukuria netikėtą grožį, kurį įrėmina objektyvo kadras. Apvalios didžiulės papilkėjusios durys su sklende – tarsi galimybė patekti į anapus. Palėpių gyvenimui oponuoja gyvi šniokščiantys vandenys, saulėti peizažai.

Kviečiame užsukti pažiūrėti fotonuotraukų parodą. Ją papildo kaligrafiškai išrašyti autorės mėgstamos Vytauto Mačernio, Arvydo Ambraso, Stanislovo Žebrausko poezijos tekstai. Parodą organizuoti padėjo Telšių seniūnas ir bibliotekos darbuotojos.

Julita Švėgždavičienė