Į Pradžią » ... » 2013 » Seminaras „Bendravimo kultūros psichologija”

Seminaras „Bendravimo kultūros psichologija”

Seminaras Bendravimo kultūros psichologija

Spalio mėnuo Telšių rajono bibliotekininkams buvo turtingas mokymais. Pagal projektą „Šiaulių apskrities regioniniai mokymai", kuriame Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka dalyvauja kaip partneris buvo organizuoti trijų dalių mokymai: bibliotekininkai atnaujino žinias darbe su kompiuterinėmis programomis Microsoft Excel bei Microsoft PowerPoint. Kompiuterinio raštingumo mokymus pravedė lektoriai Andrius Matiekus ir Vilija Rekašienė. Spalio mėnesio pabaigoje organizuotas seminaras „Bendravimo kultūros psichologija", kurį pravedė lektorė: magistrė, Jurgita Kerežienė. Bibliotekininkai nagrinėjo žmonių tarpusavio sąveiką bei savojo „aš" vaizdą bendravimo kultūros aspektu. Psichologė išaiškino asmenybės gynybos mechanizmus, jų įtaka bendravimui. Tikėtina, kad tai pagerins kolektyvo narių vidinės komunikacijos bei organizacijos kultūros tradicijų puoselėjimą.

Vida Urnikienė

Direktorės pavaduotoja