Į Pradžią » ... » 2013 » Atstovavimo bibliotekoms gebėjimo stiprinimas

Atstovavimo bibliotekoms gebėjimo stiprinimas

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoje bibliotekoje ir Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoje bibliotekoje 2013 metų pabaigoje lapkričio - gruodžio mėnesiais įgyvendinant projektinę veiklą vyko antro etapo mokymų seminarai tema ,,Atstovavimo bibliotekoms gebėjimo stiprinimas".

Dirbo dvi darbo grupės: Šiaulių bei Telšių rajonų bibliotekininkai. Jie aptarė efektyvios prezentacijos ruošimo taisykles, atstovavimo žinutės kūrimo principus bei būdus. Bibliotekininkai grupėse diskutavo, dalijosi patirtimi bei pateikė praktinių pavyzdžių apie šiuolaikinės viešosios bibliotekos bei jos filialų naudos ir vertės pristatymą visuomenei, verslui, valdžios institucijoms, žiniasklaidai, vietos bendruomenei siekiant rėmimo ir abipusiai naudingos partnerystės. Šiuose mokymuose aktyviai dalyvavo Telšių rajono viešosios bibliotekos ir jos filialų bibliotekininkai: Janina Kačinskienė, Daiva Bagočienė, Zita Macienė, Vida Krenciuvienė, Diana Šimkuvienė, Ingrida Bubelienė, Gintarė Kačinskienė, Ligita Navickienė, Ona Lileikienė, Regina Godeliauskienė, Gediminas Petrulis. Mokymo seminarus vedė lektorės Šiaulių P. Višinskio VB Regioninio bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja Ekaterina Prakapene bei Telšių K. Praniauskaitės VB direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė.