Į Pradžią » ... » 2013 » Kūrybiškos senųjų metų palydos

Kūrybiškos senųjų metų palydos

„Sugebėjimas matyti paprastų dalykų nuostabumą - būdingiausias išminties požymis" R. V. Emersonas

Gruodžio 27 dieną Telšių rajono bibliotekininkai rinkosi į būrį nešini įvairiomis puošmenomis. Šventinio renginio metu viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojai dalijosi kūrybinėmis idėjomis kaip papuošti bibliotekas Kalėdoms bei Naujiems metams. Išradingomis idėjomis pasidalijo vaikų literatūros skyriaus, Mitkaičių, Nevarėnų, Varnių, Janapolės, Varnių, Vembutų, Viešvėnų, Rainių, Upynos, Kirklių, Kaunatavo, Luokės ir kitų filialų darbuotojai. Skambėjo poetizuoti Ryškėnų bei Degaičių darbuotojų ir gražiai į šventę įsilieję Žemaitijos kolegijos praktikančių palinkėjimai. Maloniai nuteikė Dovilės Kudžiūtė bei Romualdo Miškinio atliekamos dainos. Su linksmais komentarais rajono bibliotekininkams direktorė V. Černiauskienė įteikė dovanėles, Vilija Jocienė savo rankų darbo molinukus su arkliuko atvaizdu bei Asta Zaveckytė su Ingrida Bubeliene kiekvienam išdalijo iš popieriaus išlankstytus angeliukus su Žaliojo Medinio Arklio metams ypatingais palinkėjimais. Visi naujametiniai rajono bibliotekininkų rankdarbiai: eglutės, angeliukai, ežiukai ir pan. buvo padovanoti Vaikų literatūros skyriui.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė