Į Pradžią » ... » 2014 » Parodos „Skiautinių vitražai“ Kaunatavos bibliotekoje atidarymas

Parodos „Skiautinių vitražai“ Kaunatavos bibliotekoje atidarymas

Kai taip akys pasiilgo spalvų ir žydėjimo, Kaunatavos kaimo moterys sugalvojo malonų užsiėmimą - kurti spalvotus skiautinių vitražus. Apie tai buvo girdėjusios iš bibliotekos dažnos viešnios Rūtos Jonušienės, tad pasikvietė ją į sutikimą - pamoką. Labai kruopščiai išklausiusios, išsiaiškinusios technikos ypatumus, kibo į darbą. Tai pasirodė ne taip lengvą, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio, bet pačios atkakliausios nepasidavė ir darbus pabaigė, o isidrąsinusios atnešė juos į biblioteką, kur kovo 28 dieną atidarė spalvotą parodą. Parodoje Rūtos, Virginijos, Salvinijos ir Vilijos darbai džiugins skaitytojus visą balandį.