Į Pradžią » ... » 2015 » Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Rainių filiale

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Rainių filiale

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų  savaitė  Rainių filiale

Balandžio 23 diena 12 val. Rainių filiale susirinkusiems trimito garsas skelbė nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės pradžią.

Renginys prasidėjo Justino Marcinkevičiaus žodžiais „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškos ugnies pagrobimui-nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais".

Popietės metu pasirinkom skaityti Žemaitės kūrinį „Marti „ . Julija Beniušienė-Žymantienė gimus 1845 m. gegužės mėn. šiemet jai sukanka 170 metų. Ir šie metai paskelbti etnografinių regionų metais. Todėl šis kūrinys „Marti" mūsų širdžiai ir aplinkai labai artimas.