Į Pradžią » ... » 2015 » „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ Telšiuose

„Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ Telšiuose

Lapkričio 13 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekto „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ baigiamieji kontaktiniai 3D užsiėmimai. Mokymuose dalyvavo Telšių Žemaitės, Luokės bei Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijų ir Telšių Atžalyno, Tryškių Lazdynų Pelėdos mokyklų moksleiviai. Mokymus vedė VŠĮ „Šiaurės Lietuvos kolegija“ užsiėmimų vadovė Emilija Samčenkaitė.
Projekto partneriai - VŠĮ „Išmanioji mokykla“, VŠĮ „Šiaurės Lietuvos kolegija“, UAB „AVAD Baltic“, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka. Projektą finansuoja: Bibliotekos pažangai 2 ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Projektą remia: JAV ambasada Lietuvoje.