Į Pradžią » ... » 2015 » Pirmieji iPAD mokymai Telšiuose

Pirmieji iPAD mokymai Telšiuose

Lapkričio 23 d. Telšių Žemaitės dramos teatro kolonų salėje vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“ pirmieji iPAD mokymai Telšiuose. Mokymuose dalyvavo Telšių Žemaitės gimnazijos moksleiviai. Gimnazistai mokėsi kurti filmukus iPAD planšetėmis bei naudoti papildytą realybę, vieną pažangiausių šių laikų technologijų mokymuisi. Filmukus mokiniai kūrė savo pasirinkta tema, vyko jų pristatymai. Kurti filmukai dalyvauja konkurse, o laimėtojui bus įteiktas prizas - nešiojamas įkroviklis.

Mokymus vedė „Apple“ profesinio tobulinimo lektorė Virginija Birenienė.

Projekto partneriai – VŠĮ „Išmanioji mokykla“, VŠĮ „Šiaurės Lietuvos kolegija“, UAB „AVAD Baltic“, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka. Projektą finansuoja: Bibliotekos pažangai 2 ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Projektą remia: JAV ambasada Lietuvoje.