Į Pradžią » 2016 » Varnių miesto bibliotekoje vyko E. Knystautienės rankdarbių parodos,, Rudens paletė'' pristatymas

Rudens paletė Varniuose

Saulėtą rugsėjo penktosios popietę varniškiai rinkosi į Varnių miesto biblioteką pasidžiaugti Elenos Knystautienės sukurtais rankdarbiais. Čia vyko autorės parodos ,,Rudens paletė‘‘ pristatymas. Rudens spalvų paletė mirgėjo visur, ir lauke, ir parodos eksponatuose. Čia galėjai pasidžiaugti įvairiaspalviais šalikais, servetėlėmis, velykiniais margučiais, kojinėmis, riešinėmis, gausybe siuvinėtų paveikslų. Na, o kur dar įvairia technika padarytų gėlių margumynas. Nerti lazdyno riešutai taip ir viliojo būti sukramtomi. Susirinkusieji tikrai turėjo kuo pasidžiaugti ir kur akis paganyti. E. Knystautienė papasakojo apie savo rankdarbius, atsakė į pateiktus klausimus. Pasak autorės, tai tik dalis jos sukurtų darbų. Tai jau ne pirma E. Knystautienės paroda bibliotekoje ir tikimės, kad dar ne paskutinė. Paroda bibliotekoje veiks dar visą rugsėjo mėnesį. Ta pačia proga bibliotekos darbuotojos ir lankytojai parodos autorę pasveikino su artėjančiu 75-uoju gimtadieniu.
Vėliau aptarėme numatytos rugsėjo pabaigoje kelionės į poeto Vytauto Mačernio gimtinę detales, apie jo kūrybinį palikimą.
Pabaigoje palietėme projekto ,,Tobulėjimas per kūrybą‘‘ gaires ir numatėme jo įgyvendinimo laiką.

Vyr. bibliotekininkė Zita Macienė