Į Pradžią » 2016 » Vokiečių kalbos diena Telšiuose

Vokiečių kalbos diena Telšiuose

Spalio 20 d. Lietuvos bibliotekose vyko Vokiečių kalbos dienos renginiai. Telšių viešojoje bibliotekoje Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubo nariai organizavo keliaujančių puodelių istorijas - Wandertassengeschichten. Taip pavadino svečių iš Štainfurto (Vokietija) ir Telšių miesto žmonių pokalbius vokiečių kalba prie kavos puodelio. Bibliotekos patalpose pietų pertraukos metu gyventojai galėjo praktiškai išbandyti savo vokiečių kalbos žinias, susipažinti su svečiais, atvykusiais iš Telšių apskrities partnerės Vokietijoje - Štainfurto apskrities, su kuria bendradarbiaujama jau daugiau nei 10 metų. Vakare visus Vokiečių kalbos dienos dalyvius linksmai nuteikė penkių stotelių renginys „ATRASK – SUŽINOK – TYRINĖK VOKIEČIŲ KALBA“. Bibliotekos darbuotojai dėkingi Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubo nariams už dovanotas knygas ir nuotaikingą šventę svečiams bei miesto gyventojams.
Direktoriaus pavaduotoja
l.e. direktoriaus pareigas Vida Urnikienė