Į Pradžią » 2017 » Poezijos pavasaris Ubiškėje 2017

Poezijos pavasaris Ubiškėje 2017

Gegužės 26 dieną Ubiškės mokyklos salėje vyko Tarptautinis poezijos pavasaris. Pirmą kartą toks gausus būrys svečių mus aplankė: rašytojas, literatūrologas Regimantas Tamošaitis, rašytoja, poetė Laura Sintija Černiauskaitė, poetė, docentė Marija Meilė Kudarauskaitė, poetas, prozininkas Benediktas Januševičius, poetas, prozininkas, žurnalistas Steponas Algirdas Dačkevičius, poetas, istorikas Mantas Balakauskas, poetas, prozininkas Ernestas Noreika, poetas Vytautas Stulpinas, vertėjas, kritikas Arvydas Valionis, žurnalistas, radijo diktorius Juozas Šalkauskas, poetė Ieva Sigita Naglienė. Muzikiniais kūriniais renginį pradėjo Tryškių kultūros centro direktorius Egidijus Einikis, Ubiškės pradinės mokyklos – darželio direktorė Rita Buivydienė ir mokiniai svečius ir žiūrovus pasveikino žemaitiškais posmais, vaikus paruošė mokytoja Danutė Vilimavičienė.
Svečiai skaitė savo naujausius kūrinius, o telšiškis Vytautas Stulpinas papasakojo apie knygnešius. Poetės Laura Sintija Černiauskaitė ir Marija Meilė Kudarauskaitė bibliotekai padovanojo knygas.
Simbolinė „Poezijos paukštė“ perduota Eigirdžių bibliotekos bibliotekininkei Adelei Žitaveckienei, ten ateinančiais metais rinksis poetai ir poezijos mylėtojai.
Vyr. bibliotekininkė Dalia Milašauskienė