Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kiekvienas kelias turi dvi kryptis : du romanai

Kiekvienas kelias turi dvi kryptis : du romanai

Autorė: Tilė Vakarė

Įkaitės. Psichologinis romanas šiandieninio nenuspėjamo pasaulio aklagatviuose atsidūrusių žmonių išgyvenimo ir tarpusavio sugyvenimo tema. Teroristų įkaitėmis paimtoms penkioms Lietuvos ambasados Paryžiuje darbuotojoms tenka iš naujo kurti savo likimus. Skiriama skaitytojui, ieškančiam gilesnių šio neramaus globalizacijos laiko įžvalgų.

Bimsas. Antras leidimas. Pagrindinis romano veikėjas Bimsas - savižudis maniakas. Toks, kokie sapnuose neretai būna visiškai normalūs žmonės. Čia ir Anapus jam nutinka keisčiausių dalykų, kurie leidžia geriau pažinti savo esybės gelmes, išbandyti meilę ir likimą, suvokti žmogaus paskirtį šiame pasaulyje. Lakoniška kūrinio kalba, netikėta kompozicija, nenuspėjamas siužetas kuria mistinę ir intriguojančia atmosferą.