Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Tamsus dangus

Tamsus dangus

Autorė: L.J. Ross

tamsus dangusSaugokitės to, kas slepiasi dugne...
Vieną lemtingą žvaigždėtą naktį trys draugai slapčia leidžiasi stovyklauti, bet namo grįžta tik dviese. Po trisdešimties metų paauglio kūnas iškyla iš didžiausio Anglijos dirbtinio ežero dugno, sukeldamas grėsmę žudikui, kuris ramiai gyveno... iki šiol.
Iš medaus mėnesio sugrįžusio detektyvo inspektoriaus Rajeno tyko nemažai pavojų. Kilderio miško tankmėje žudikas paspruko nuo teisingumo ir padarys viską, kad apgintų praeities paslaptis. O Nortumbrijos Kriminalinių tyrimų skyriuje sena priešė sėdo į vyriausiosios detektyvės kėdę, pasiryžusi bet kokia kaina sunaikinti Rajeną.
Kas nugalės lig šiol pavojingiausioje Rajeno tirtoje byloje?
Nužudymai ir paslaptys persipina su romantika ir humoru šiame sparčiai besirutuliojančiame detektyve, kurio veiksmas vyksta nuostabaus grožio Nortumbrijos krašte.