Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Laimė būti namuose

Laimė būti namuose

Autorė: Michelle Ogundehin

laime buti namuoseMichelle knyga „Laimė būti namuose“ atliepia tai, ką aš visada galvojau apie namus – ji sujungia komfortą, gerovę, ramybę, rūpinimąsi savimi ir šiltą svetingumą, parodydama, kad fizinė asmeninė erdvė turi dvasinį santykį su mumis.“ Dizainerė Donna Karan

Nesvarbu, ar būstą nuomojatės, ar esate jo savininkai, mažas jis ar didelis, nesvarbu ir kiek turite pinigų, – Michelle Ogundehin knyga „Laimė būti namuose“ jums atskleis, kad norint atsipalaiduoti, nusiraminti ar įgauti jėgų, reikia pradėti nuo jus supančios aplinkos; patars, kaip žingsnis po žingsnio sukurti namus, puoselėjančius jūsų gerovę.

Šis išsamus praktinis vadovas aptaria daugybę aspektų: kaip į namus įsileisti kuo daugiau šviesos ir pasirūpinti geru nakties miegu; kaip išsirinkti tobulą sofą ir kodėl pietų stalas yra pats reikšmingiausias namų baldas. Be to, sužinosite, kaip dekoruoti namus siekiant skleisti džiaugsmą, kokios didžiulės svarbos turi žaidimai (ir apvalūs staliukai), kodėl jūsų prieškambaris yra jūsų namų pradžia ir kodėl tvarkingi namai ne visuomet reiškia laimingus namus. Budizmo filosofijos, sąmoningumo, spalvų psichologijos ir gero dizaino žinias apjungianti knyga „Laimė būti namuose“ – įkvėpimas gerai nuotaikai ir kokybiškam gyvenimui kurti.