Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Ko mes norime: kelionė per dvylika mūsų giliausių troškimų

Ko mes norime: kelionė per dvylika mūsų giliausių troškimų

Autorė: Charlotte Fox Weber

ko mes norime kelione per dvylika musuSlaptus norus ir troškimus dažnai slepiame „skrynioje po devyniais užraktais“. Kas nutinka, kai kilstelime jos dangtį?

Psichoterapeutės Charlotte Fox Weber klientų gyvenimai ir problemos – skirtingos, tačiau kiekvienas jų kelia vieną ir tą patį klausimą: ko AŠ iš tikrųjų noriu?

Įžvalgų ir empatijos kupina autorės knyga „Ko mes norime. Kelionė per dvylika mūsų giliausių troškimų“ kviečia į kelionę per dvylika giliausių norų ir troškimų – meilę, galią, laisvę, bendrystę ir daugelį kitų – taip atverdama mums tai, kas vyksta už uždarų privačios praktikos durų. „Ko mes norime“ drąsina tiesų ir atvirą žvilgsnį į norus, kurie sieja mus visus; parodo, kaip svarbu gebėti suprasti ir išreikšti savo troškimus; pasiūlo praktinių patarimų, kaip kokybiškai ir visapusiškai gyventi.