Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo

Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo

Autorius: Marius Marcinkevičius

Pasitaiko dienų, kai nei namai, nei tėvai nemieli... Ir galvoje sukasi mintys, kaip būtų puiku nuo visų pabėgti… Taip atsitiko ir mažajam pelėdžiukui. Viską metęs, jis patraukė pats sau vienas į girią nuotykių ieškoti. Bėgiojo, paikiojo, medžiojo, kol… atrado geriausią draugę!
Šis nuotaikingas pasakojimas skirtas 3–5 metų vaikams, nors patiks ir mokyklinukams, ir jų tėveliams ar seneliams.
Marius Marcinkevičius – poetas, prozininkas, gydytojas, keliautojas ir tėtis. Jo parašytos knygos yra mėgstamos skaitytojų, verčiamos į užsienio kalbas, pagal jas statomi spektakliai ir kuriamos dainos.
Agnė Nananai – dailininkė, iliustruotoja ir mama. Jai svarbu, kad vaikas ne tiesiog perverstų knygą, o stabtelėtų ją atsivertęs, kad turėtų ką tyrinėti ir kuo stebėtis.