Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Viešbutis Didžioji M

Viešbutis Didžioji M

Autorius: Sjoerd Kuyper

Sjoerdas Kuyperis – knygų autorius ir scenaristas. Už kūrybą yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Jo knyga ,,Viešbutis „Didžioji M“ 2015-ais metais pelnė „Zilveren Griffel“ apdovanojimą, o 2018 m. buvo nominuota „Bologna Ragazzi Award“ apdovanojimui. Pagal knygą sukurtas to paties pavadinimo filmas buvo parodytas garsiausiuose tarptautiniuose filmų festivaliuose.
Trylikamečio Koso gyvenimas – tikras išbandymas. Vienuolikos berniukas praranda mamą, lieka su į viešbučio reikalus panirusiu tėčiu ir keistuolėmis seserimis – Libe, Brike ir mažąja Pele. Vieną dieną tėtis patenka į ligoninę. Šeimoje kyla suirutė. Kas nors privalo pasirūpinti viešbučiu. Šios užduoties imasi Kosas ir jo seserys.
Iš kitų paaugliams skirtų knygų „Viešbutis „Didžioji M“ išsiskiria itin ryškiais veikėjų paveikslais, gyva kalba, unikaliu pasakojimo stiliumi.