Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nojus ir nereikalingas kūdikis. Kaip padėti vaikams, kai atsiranda brolis ar sesė

Autorė: Sharie Coombes

nojus ir nereikalingas kudikisNojus su mama žaidžia drauge, kol atsiranda naujas nereikalingas kūdikis. Prisijunkite prie Nojaus, kai jis mokosi pamilti savo naują žaidimų draugą, suprasdamas, kad puikių nuotykių galima patirti ir drauge.
„Nojus ir nereikalingas kūdikis“ yra dalis serijos knygų, kurias sukūrė ir parašė daktarė Sharie Coombs, vaikų ir šeimos psichoterapeutė. Jose rasite patarimų ir įtikinimų nenuogąstauti vaikams ir tėvams sprendžiant dažnai pasitaikančius vaikų rūpesčius. Ši knyga – apie tai, kaip padėti vaikams, gimus broliui ar sesei.