Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Žvalgo mokinys. Karališkasis žvalgas. Dvikova Araluene

Žvalgo mokinys. Karališkasis žvalgas. Dvikova Araluene

Autorius: John Flanagan

zvalgo mokinys

Legendinio žvalgo Vilio mokinė Madė – pirmoji mergina, priimta mokytis žvalgės amato. Ji turi nuolat stengtis, kad įrodytų, jog yra verta šio titulo. Baigusi trečiuosius mokslo metus Madė ruošėsi pailsėti gimtojoje Aralueno pilyje, tačiau niekas nesitikėjo nei išdavikų, nei užpuolikų. Žvalgo mokinei teks rasti būdą apginti gimtuosius namus ir karalystės sostą.

Kuo ši knyga naudinga:

- turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

- personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug;

- skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Tai jau keturioliktoji australų rašytojo Johno Flanagano (g. 1944 m.) nuotykių serijos apie žvalgo mokinį knyga. Tęsinyje pasakojama apie kadaise žvalgo mokiniu, o dabar jau legendiniu žvalgu tapusio Vilio auklėtinės Madės nuotykius. Šios knygos mėgstamos skaitytojų visame pasaulyje ir susilaukė nemažai literatūrinių apdovanojimų.