Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Gražiausios pasakos

Gražiausios pasakos

Autorius: Charles Perrault

graziausios pasakos 1Stebuklų ir paslapčių, meilės ir didvyriškumo, išminties ir gerumo kupinų gražiausių pasaulyje pasakų kolekcija sužavės kiekvieną. Tokie amžinas vertybes aukštinantys šedevrai kaip „Batuotas katinas", „Pelenė", „Miegančioji gražuolė", „Raudonkepuraitė", „Mėlynbarzdis" ir kitos nuostabiausios pasakos kuria gėrį ir grožį kiekvienoje širdyje, jaukumą ir šilumą – kiekvienuose namuose.

Kad ir kaip jos prasidėtų, kad ir kokie nuotykiai įtrauktų pasakų veikėjus, visos istorijos baigiasi laimingai, o tai niekada nenusibosta. Tegu šios pasiaukojimą, užuojautą, ryžtą ir draugiškumą apdainuojančios pasakos pakviečia visą šeimą į nepaprastą kelionę ant stebuklingų vaizduotės sparnų...

Šiame pasakų lobyne rasite net devynių klasikinių pasakų rinkinį su nepaprasto grožio iliustracijomis. Skaitykite ir mėgaukitės išmonės ir karališko puošnumo kupinomis pasakomis, kuriose paslėpta išmintis niekada nepraras aktualumo.