Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas

Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas

Autorė: Kira Gembri

rubine magisku butybiu sauksmasSkirta nuo 9 metų.

Rubinei trylika ir ji labai myli gyvūnus. Laimė, kad namai pilnutėliai žvėrių, paukščių ir gyvuliukų: jos globėja Nana saloje garsėja kaip puiki veterinarė. Rubinė taip pat mokosi gydyti. Pasirodo, saloje gyvena ne tik žmonės ir gyvuliai, bet ir magiškosios būtybės. Joms taip pat kartais prireikia gydančių rankų. Salos gyventojai neturi sužinoti apie stebuklingas būtybes – tai Rubinės ir Nanos paslaptis.

Tačiau į salą netrukus atvyks naujas gyventojas ir apvers visą tvarką aukštyn kojomis.

Paslaptingos magiškos būtybės ir įtraukiantys nuotykiai!

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti
- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
- Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas, skatinamas domėjimasis knygomis