Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Priklausomas. Be galimybės mesti

Priklausomas. Be galimybės mesti

Autorius: Viktoras Jasaitis

priklausomas be galimybes mesti

Nominuota tapti Metų knyga 2022 paauglių kategorijoje.

Mantas – paprastas vienuoliktokas. Kaip ir daugelis paauglių, nori išmokti vairuoti motorolerį, įsigyti naują telefoną, sulaukti patinkančios merginos dėmesio, pakenčiamai baigus mokyklą įstoti į norimą specialybę ir per daug nesukdamas galvos smagiai leisti laiką.

Bet vaikinas dar nežino, kad jo pasaulis netrukus apvirs aukštyn kojomis. Mantui teks išmokti gyventi visiškai kitaip – nuolat vartojant vaistus ir stebint savo būseną, o besaikis smaližiavimas bus pavojingas jo gyvybei. Nuo šiol jis – priklausomas. Be galimybės mesti.

Itin realistiška Manto istorija nepaliks abejingų.

Paprastais paauglio žodžiais papasakota istorija leis kur kas daugiau sužinoti apie ne tokią retą, tačiau nedaug dėmesio susilaukiančią ligą – 1 tipo diabetą. Vienuoliktokui Mantui netikėtai susirgus, jam tenka įgyti atsakomybės už savo sveikatą ir mokytis gyventi visiškai kitaip. Tačiau liga nesutrukdys vaikinui siekti tikslų ir svajonių.