Aušros Sirutienės Oreigės tapybos darbų parodos „Stebuklų sodas“ pristatymas

Kiekvienas turime savo Stebuklų Sodą. Ten randame užuovėją po ieškojimų, suklupimų ir audrų. Ir mūsų siela pražysta, - teigia parodos autorė Aušra Oreigė. Tai jau antroji Aušros Sirutienės paroda mūsų bibliotekoje. Prieš pusantrų metų buvo eksponuojama paroda ,,Būsena“, o vakar autorė pristatė savo naujausius darbus, savo įvairiomis spalvomis sužydėjusį „Stebuklų sodą“. Per pusantrų metų nutapyta apie penkiasdešimt paveikslų, daug ieškota ir nemažai atrasta. Ateityje Aušra norėtų tapyti moterų portretus, tapo ir dabar, bet kaip pati sako - retas kuris nutapytas jai patinka. Ir vis tik vienas portretas eksponuojamas šioje parodoje. Tad kviečiame aplankyti Aušros Sirutienės Oreigės „Stebuklų sodą“ bibliotekos skaitykloje (4 a.).

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Jovita Servienė

Nuotraukos Aurikos Stupelienės