"Knygos ieško fanų"

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje ir Eigirdžių filiale vaikai susitiko su jaunu ir be galo linksmu vaikų knygų rašytoju Tomu Dirgėla. Susitikimo metu rašytojas skaitė ištraukas iš knygos „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“. Knyga skirta tikriems krepšinio fanams ir visiems, siekiantiems savo svajonių. Knygos herojus Lukas Šiaudelis, pasirodo, tikras keistuolis: kas antrą dieną vaikšto basas, pusryčiams valgo sumuštinį su dešros nuotrauka, gyvena su tėčiu, gauja tarakonų bei žiurke. Tomas Dirgėla pasakojo apie save, savo per LRT radiją vedamą laidą „Domas ir Tomas“, diskutavo su moksleiviais įvairiausiais klausimais ir organizavo varžybas su krepšinio kamuoliu. Varžybose dalyvę mokinukai per 1 minutę turėjo kuo daugiau kartų mušti kamuolį į grindis. Rašytojas sulaukė didelio vaikų susidomėjimo. Visi norėjo su juo pabendrauti ir užduoti įvairiausių klausimų.

Susitikimas su rašytoju – Vaikų literatūros skyriaus projekto „Susitikimų karuselė: Pažink. Skaityk. Kurk.“, finansuojamo Telšių r. savivaldybės, veiklos dalis.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė